Bleona Qereti sjell remiksin e këngës Monster

Prishtinë | 26 Qer 2019 | 16:42 | Nga Ekonomia Online

Bleona Qereti e ka publikuar projektin e ri muzikor para tetë muajve, i cili u mirëprit prej fansave dhe publikut të gjerë.

“Monster” titullohej kënga e re e bukuroshes sonë teksa në videon e projektit nuk ka hezituar ta vë në plan të parë edhe figurën trupore.

Gjatë javëve të kaluara zeshkania i ka bërë edhe një remiks këngës, të cilën e ka sjell gjatë ditës së sotme në YouTube.

Theksojmë se videoja e këngës është realizuar bardhezi dhe në një sekuencë, ajo shihet teksa kurorëzon dashurinë me martesë.

Ndryshe, Bleona tash e sa kohë është duke punuar dhe vepruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /Telegrafi/

Të ngjashme