Blero dhe Afrona, momente të bukura në New York

Prishtinë | 27 Dhj 2017 | 11:41 | Nga

Blero dhe Afrona janë një prej çifteve aktive të estradës.

Këngëtari dhe modelja e njohur ka kohë që janë në një lidhje, kryesisht në distancë.

Ajo në Zvicër, e Blero në Kosovë me angazhimet si këngëtar, gëzojnë një raport mjaft të afërt përkundër distancës.

Tash Blero po zhvillon një turne në SHBA, ku po qëndron bashkë me Afronën.

Ata jnë parë bashkë vazhdimisht dhe madje kanë bërë xhiro mbi New York me helikopter.

Blero dhe Afrona do të vazhdojnë të qëndrojnë për festat e fundvitit në SHBA.

Nuk dihet nëse çifti kanë në plan të martohen, por nuk është një temë për të cilën më parë s’kanë folur.

View this post on Instagram

NYC View

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme