Blero dhe Afrona me pushime luksoze në Marok

Prishtinë | 12 Qer 2018 | 17:01 | Nga

Këngëtari Blero dhe bukuroshja Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashur për publikun.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndajnë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e tyre.

https://instagram.com/p/Bj6-96AFeIV/?utm_source=ig_embed

Së fundmi, çifti kanë vendosur t’i japin vetes disa ditë të mira pushimi, gjersa kanë zgjedhur një destinacion mjaft të largët.

Çifti në fjalë kanë vendosur që për pushimet e tyre të shkojnë në Marok.

https://instagram.com/p/Bj4oexDldVk/?utm_source=ig_embed

Ata kanë publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Blero dhe Afrona janë akomoduar në një nga resortet më luksoze të kryeqytetit marokien, Marrakeshit.

Ka qenë Afrona ajo e cila ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në InstaStory, ku shfaq më të dashurin e saj teksa shijon pushimet dhe motin e ngrohtë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme