Blero tregon historinë e aksidentit: Dy vajza u hodhën mbi veturën time

Prishtinë | 04 Gus 2021 | 21:44 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari Blerim Muharremi ka treguar historinë e aksidentit në vitin 2013.

Ai në emisionin “Natë Vere” në T7 ka treguar si ka ndodhur ngjarja.

Ai ka thënë se çështja është e zgjidhur në gjykatë dh se nuk ka nevojë më të merret me këtë punë.

“Është avokati im të cilin mund ta pyesni. Kjo punë ka përfunduar në gjykatë. Ato dy vajzat u hodhën mbi veturën time. Njëra u lëndua më shumë dhe e dërgova në spital me urgjencë”, tregoi ai. 

Të ngjashme