Bosi i duhanit në shtrat me gruan e dy dashnore (Foto+18)

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 18:49 | Nga

Manjati i duhanit “Candyman”, Travers Beynon, ka tronditur internetin pasi ka postuar një foto me gruan e tij të zhveshur dhe dy dashnoret teksa bëheshin gati për në shtrat.

Manjati i Bregut të Artë habiti ndjekësit në Instagram pasi imazhi paraqiste tre gratë e zhveshura që shtriheshin përgjatë shtratit të tij natën e së dielës, shkruan Dailymail.

Fotoja shoqërohej me mbishkrimin “Të shkosh në shtrat si…”, dhe shumë shpejt u pëlqye nga më shuam se 16 000 përdorues të Instagram që i komentonin me zili, komente të tipit: “Ti je me të vërtetë shumë me fat”.

I lindur në Melburn në vitin 1972, Beynon është trashëgimtari i perandorisë së shitjes me pakicë të cigareve FreeChoice.

View this post on Instagram

Go to bed like…

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

View this post on Instagram

Lambs in my Lamb

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

View this post on Instagram

Fuck Average

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme