Brad Pitt dhe Angelina Jolie festojnë përvjetorin e dytë të martesës (FOTO)

Prishtinë | 26 Gus 2016 | 15:04 | Nga

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë bashkë prej shumë vitesh, por vendimin e madh për t’u martuar e morën vetëm para dy vitesh.Dhe ceremonia ishte fiks siç e prisnim, e thjeshtë dhe plot stil, me gjashtë fëmijët e tyre të luanin rolin protagonist, dhe vellon e Angelinës plot me vizatimet e tyre.

Në këtë përvjetor, ne po risjellim disa nga fotografitë e tyre të përbashkëta, ato më të ëmblat nga 11 vite-dashuri.

vitedashuri.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme