Brenda shtëpisë luksoze të Dua Lipës dhe Anwar Hadid

Prishtinë | 10 Sht 2021 | 12:14 | Nga Ekonomia Online

Dua Lipa shpesh shihet në vende të ndryshme të botës, duke shijuar pushimet luksoze me miqtë dhe duke realizuar koncerte, megjithatë, jeta e saj në shtëpi është po aq luksoze.

Sipas Hello!, këngëtarja jeton në një apartament elegant në Londër, pasi doli në tregun e pronave në vitin 2017 kur ajo ishte vetëm 22 vjeçare. Dua e ndan kohën e saj midis Mbretërisë së Bashkuar dhe SHBA me të dashurin dhe modelin Anwar Hadid, megjithatë, besohet se çifti u izolua në shtëpinë e saj në Londër gjatë pandemisë së koronavirusit.

Më poshtë mund të shihni disa pamje të ambienteve të brendshme të shtëpisë.

Dua Lipa's luxurious London home with Anwar Hadid is impossibly stylish
Dua Lipa's luxurious London home with Anwar Hadid is impossibly stylish
Dua Lipa's luxurious London home with Anwar Hadid is impossibly stylish
Dua Lipa's luxurious London home with Anwar Hadid is impossibly stylish

Të ngjashme