Britney Spears thyen këmbën duke vallëzuar

Prishtinë | 19 Shk 2020 | 13:41 | Nga Ekonomia Online

Pop këngëtarja e njohur amerikane shpreson të kthehet më e fuqishme se kurrë, pas këtij incidenti, transmeton Koha.net.

38-vjeçarja Spears e njohur për hitin “Toxic”, është hospitalizuar pasi e ka lënduar ashtin e këmbës duke vallëzuar, kështu ka bërë të ditur i dashuri i saj Sam Asghari, përmes një postimi në Instagram.

“Luanesha ime e ka thyer ashtin ‘metatarsal’ të këmbës duke e bërë atë që e dashuron, që është vallëzimi. I uroj shërim të shpejtë në mënyrë që t’i kthehet kërcimeve, vrapimit dhe vallëzimit,” thuhej në mesazhin e Asgharit, të shoqëruar me një fotografi të Spearsit të shtrirë në spital.

Të ngjashme