Burrat më të pashëm në botë, në mesin e tyre edhe aktori turk me prejardhje shqiptare

Prishtinë | 19 Jan 2022 | 08:51 | Nga Ekonomia Online

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman është përzgjedhur si një nga djemtë më të bukur në shumë vende të botës.

“TC Candler”, website i famshëm amerikan, ka publikuar para pak ditësh listën me emrat e “100 fytyrave më të bukura të njerëzve të famshëm nga vende të shumta të botës”.

Edhe Yaman është renditur i 28-ti në këtë listë.

Së fundmi, ai ka qenë i përzgjedhur midis kandidatëve të shumtë, ndër ta edhe aktorët e famshëm Alp Navruz, Kivanç Tatlitug, Burak Deniz, Burak Ozcivit dhe këngëtari Tarkan.

The next projects of Can Yaman: 2 series where we can see him - Khabar Non  Stop
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme