Burri i Dolly Parton nuk është fans i muzikës së saj

Prishtinë | 19 Shk 2019 | 16:46 | Nga Ekonomia Online

Dolly Parton ka miliona fansa në të gjithë botën, por burri i saj prej më shumës e 50 vjetësh nuk është një prej tyre.

Artistja 73-vjeçare tregoi për “Good Morning Britain” të hënën se i shoqi Carl Dean, preferon lloje të tjera të muzikës.

“Ai nuk është njëri nga fansat më të mëdhenj të muzikës time”, tha ajo.

“Ai është krenar për mua por kjo është një temë e prekshme. Unë jam si vajza e tij e vogël dhe ai shqetësohet për këtë”.

Të ngjashme