Butrint Imeri më 30 shtator publikon këngën e re “Kuku”

Prishtinë | 23 Sht 2021 | 14:27 | Nga Ekonomia Online

Ai ka paralajmëruar prej ditësh projektin e ri muzikor dhe premtoi se do të jetë një hit.

Bëhet fjalë për këngëtarin Butrint Imeri, i cili tashmë thuajse është në finalizim të videoklipit të këngës së re të quajtur, “Kuku”.

Në bazë të njoftimit të fundit duket se kanë mbetur edhe pak ditë deri në ditën e lansimit.

Krijuesi i hitit “Dale” zbulon se ky projekt do të publikohet më 30 tetor në mesnatë.

“30.09.2021. 23:59. Kuku po vjen”, ka shkruar ai në postimet që ka hedhur në InstaStory.

I njëjti momentalisht ka qenë i zënë me turneun e tij nëpër Evropë, pas një vere të ngarkuar me mbrëmje e koncerte në Kosovë.

Theksojmë që me masat e reja për parandalimin e COVID-19 u ndaluan edhe ahengjet e ndryshme muzikore. 

Të ngjashme