Calvin Harris vjen me këngë të re me Benny Blanco dhe Miguel

Prishtinë | 05 Jan 2019 | 16:13 | Nga Ekonomia Online

Calvin Harris ,Benny Blancos dhe Miguel kanë publikuar e versonin e ri të këngës “I Found You/ Nilda’s Story”.

Instrumentali i përpunuar e shfaq yllin e RnB, Miguel, dukepërsëritur tekstin e Harris që ka domethënie të fuqishme të inspiruar nga përvojat aktuale të emigrantëve në Amerikë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme