Camila Cabello thotë se këngët për dashurinë janë më argëtuese

Prishtinë | 08 Dhj 2019 | 16:23 | Nga Ekonomia Online

“Jo më këngë për para , thotë Camila Cabello. Në vend të kësaj, ajo të dëshiron të këndojë për dashurinë.

Cabello tha se ajo më shumë qejf të flasë për dashurinë dhe ndjenjat e vërteta.

Dashuria sigurisht se ka zënë hapësirë në jetën e këngëtares pasi ajo është në lidhje me Shaën Mendes, që nga vera kur sollën bashkë “Senorita”.

Cabello gjithashtu foli për frymëzimin e albumit.

“Ka të bëjë me dashurinë. Unë jam e dashuruar, dashuruar dhe dashuruar. Dhe ky është thelbi i albumit”.

“Romance” është albumi i dytë i saj që nga ndarja prej Fifth Harmony në vitin 2016.

Të ngjashme