Cana së bashku me djalin e tij vizitojnë Kalanë e Krujës

Prishtinë | 12 Jan 2018 | 19:54 | Nga

Ai është një nga futbollistët më të njohur dhe më të dashur në vendin tonë.
Këtë herë ish-kapiteni i Kombëtares tonë Lorik Cana ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me djalin e tij,  të cilit i ka treguar kalanë e Krujës.

Loriku ka qenë gjithnjë mjaft i dhënë sa i përket frymës patriotike dhe një fakt të tillë e tregon edhe këtë herë duke ia trashëguar edhe vogëlushit të tij.

 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme