Capital T dhe Anxhelina Hadërgjonaj nuk janë në një lidhje dashurie, përkundër aludimeve

Prishtinë | 05 Pri 2021 | 11:52 | Nga Ekonomia Online

Dyshja e famshme shqiptare, Capital T dhe Anxhelina Hadërgjonaj, gjatë kësaj kohe kanë qenë ndër emrat më të përfolur në rrjetet sociale e faqet rozë.

Artistët u komentuan për një lidhje dashurie në bazë të disa postimeve që janë bërë në rrjetet sociale.

Më shumë është dyshuar pas publikimit të këngës së re të Capital T “Diego”, në të cilën përmend ermin e Anxhelinës e po ashtu edhe për pushimet që shijuan në vende të njëjta.

Sidoqoftë, nuk ka asgjë mes dyshes së njohur dhe kjo u konfirmua edhe në një material të realizuar nga Prive.

Të njëjtit duket se janë miq të mirë dhe se ndiqen me njëri-tjetrin në llogaritë e tyre zyrtare.

Kapo aktualisht po shijon suksesin e këngës së re “Diego”, e cila për pak ditë ka arritur shifrën e një milion klikimeve në YouTube.

Në anën tjetër, Anxhelina gjithashtu në fund të marsit solli projektin e ri të titulluar “Run For”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme