Cara Delevingne feston ditëlindjen në Meksikë

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 08:52 | Nga

Ka bërë shumë shoqe gjatë viteve që ka qenë prezente në botën e modës dhe Cara Delevingne mblodhi të gjithë shoqërinë e saj të supermodeleve për të festuar 25-vjetorin e saja në Meksikë.

Cara ishte së bashku me Suki Waterhouse, Jaime Winstone, Georgia May Jagger dhe motrat Poppy e Chloe Delevingne. Vajzat treguan në Instagram se sa mirë ia kaluan në Meksikë.

“Jam shumë me fat që kam shoqe kaq fantastike. Falemnderit që më frymëzoni dhe më mbështesni #Sexico”, shkroi Cara në një nga fotot e shumta të postuara në rrjetin social.

 The catwalk star turned actress was captured getting into the party spirit with a balloon and fan as the pretty bunch posed for a picture

 Cara's mates had organised personalised T-Shirts for her special day

 The girl squad, which included Georgia May Jagger and Suki Waterhouse, spent some time in the pool

 They posed for a cheeky snap on the golden sands

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme