Cardi B zbulon çka bën para seksit

Prishtinë | 10 Kor 2019 | 15:37 | Nga Ekonomia Online

Ajo është padyshim një nga reperët më të mira aktualisht, e cila po korr një karrierë shumë të suksesshme.

Reperja gjithashtu ka edhe një vëmendje shumë të madhe mediatike dhe kjo ndoshta falë deklaratave në rrjetet sociale e në daljet publike. Cardi B ka edhe një nivel të lartë humori e këtë na e tregoi me anë të një postimi që bëri në Instagram.

Ajo postoi një shkrim ku zbuloi me shaka se çfarë bën para seksit. “Para seksit, shkoj në tualet, bëj si gangstere dhe dal (si person normal dmth)”. Pra mund të jetë gangstere në këngë, në jetën reale, në banjo, por në krevat Cardi B qenka e ndjeshme.

Se sa epike ishte kjo deklaratë, mjafton të shihni reagimet në postim.

View this post on Instagram

🤟🏽

A post shared by MOSTHATEDCARDI (@iamcardib) on

View this post on Instagram

This choppa come straight from Dior .

A post shared by MOSTHATEDCARDI (@iamcardib) on

Të ngjashme