Çfarë e lumturon Matt Damon?

Prishtinë | 18 Nën 2018 | 15:59 | Nga Ekonomia Online

Matt Damon ishte i buzëqeshur derisa po jepte autografe të shumta pas një darke në Beverly Hills, California, transmeton Klan Kosova.

Aktori 48-vjeçar, fitues i Oscar, kishte të veshur një xhaketë prej lëkure dhe pantallona të zeza, gjatë natës me miqtë e tij.

matt damon greets fans after dinner in beverly hills 034184274

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme