Çifti i famshëm drejt divorcit?

Prishtinë | 25 Dhj 2017 | 19:00 | Nga

Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndër personat më të njohur. Pak kohë më parë Kimi realizoi festën e foshnjës që do të vijë shumë shpejt në jetë, të cilën e kanë bërë me një nënë surrogate.

Ndërkohë po qarkullojnë fjalë se marrëdhënia e tyre do të përfundojë në divorc menjëherë sapo të lindë fëmija. Thuhet se Kim ka vendosur që fëmijën e tretë do ta rrisë e vetme, pa ndihmën e bashkëshortit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme