Çifti më “hot” i estradës përsëri në momente private

Prishtinë | 23 Qer 2021 | 12:29 | Nga Ekonomia Online

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë duke e shijuar lidhjen e tyre të dashurisë në maksimum.

Kjo vërhet dukshëm përmes imazheve të cilat i postojnë të dy në rrjetet sociale.

Së fundi, Dafina ka publikuar disa story ku shihet duke marrë disa rreze dielle, teksa Dj Geek afrohet për t’i dhuruar një puthje.

Ndryshe, Dafina Zeqiri ka arritur të ketë sukses të madh me remixin e këngës ‘Pa ty’.

https://www.youtube.com/watch?v=GQ9kbfrXEAg

Të ngjashme