Çka po feston Leonora Jakupi sonte?

Prishtinë | 18 Nën 2016 | 21:28 | Nga

Për Leonora Jakupin, sot, është një ditë e veçantë sepse sot ajo feston ditëlindjen e Moreas, mbesës së saj e cila mbush sot 8 vjet.

Leonora dhe Morea janë të lidhura ngushtë me njëra tjetrën.

Moreas i është organizuar një festë me shumë të pranishëm. Këngëtarja i ka postuar fotot nga festa në profilin e saj në Instagram.

15032136_730106543811685_9055235704449923225_n

View this post on Instagram

#diamant

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme