Çka po reklamon Emily Ratajkowski?

Prishtinë | 13 Sht 2016 | 12:57 | Nga

Emily Ratajkowski fitoi famë teksa kërcente për videon e Blurred Lines të Robin Thicke.

Por, tashmë 24-vjeçarja na tregon pamjet e saj fantastike, teksa pozon sërish topless për koleksionin e stilistes së bizhuterive, Jacquie Aiche.

Image result for emily ratajkowski Jacquie Aiche

Modelja dhe tashmë aktorja, ka postuar foto të koleksionit të ri në rrjetet sociale në ditët e fundit, por duket mëse e mrekullueshme në setin zyrtar të fotove.

emily

emily

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme