Cooper dhe Shayk me pushime në Tahiti

Prishtinë | 10 Kor 2017 | 09:19 | Nga

Bradley Cooper dhe Irina Shayk, janë me pushime në Tahiti.

Çifti që edhe janë bërë prindër së fundi, Cooper 42 vjeçar dhe Shayk 31 vjeçare, bashkë me Allison Williams, Ricky Van Veen, Anderson Cooper, Benjamin Maisani, Diane von Furstenberg dhe Andy Cohen, qëndruan bashkë në një ishull në Tahiti, shkruan People, transmeton Koha.net.

Grupi me këtë rast edhe ka ndarë një fotografi në rrjetet sociale.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme