Dafina dhe DJ Geek të lumtur së bashku, shpërndajnë çaste intime së bashku

Prishtinë | 21 Qer 2021 | 13:00 | Nga Ekonomia Online

Ajo është ndër artistet që ka zakon të thyej tabutë në estradën shqiptare.

Fjala është për Dafina Zeqirin, e cila kohëve të fundit po shihet duke shijuar pushimet e saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar disa imazhe me të cilat ka marrë vëmendje të madhe.

Derisa u pa e lumtur së bashku me të dashurin, DJ Geek, Zeqiri theksoi tiparet e bujshme trupore.

Teksa shijonin kohën së bashku, i dashuri i saj u fotografua duke i puthur të pasmet këngëtares.

Dyshja po ashtu sapo janë kthyer nga pushimet në Turqi, nga mbajtën të azhurnuar ndjekësit. 

Të ngjashme