Dafina shfaqet joshëse duke ulur pantallonat para pasqyrës

Prishtinë | 04 Nën 2020 | 16:08 | Nga Ekonomia Online

Dafina provokoi me pozën para pasqyrës.

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një prej artisteve më të suksesshme të tregut vendor, shkruan lajmi.net.

Krahas zërit të veçantë që posedon, kjo artiste njihet edhe për paraqitjet e saja, për të cilat eksperimenton vazhdimisht.

Në foton e fundit, Dafina shfaqi barkun e sheshtë, teksa po ulte pantallonat para pasqyrës dhe tregoi ngjyrën e trupit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme