Dafina shkëlqen në dasmën e shoqes së ngushtë! (Foto)

Prishtinë | 24 Kor 2016 | 13:32 | Nga

Dafina Zeqiri njihet si një person që preferon gjithmonë të ketë një rreth të ngushtë të shoqërisë por, ata që i ka, i ka për “mësysh”.

Mbrëmjen e djeshme Dafina ka qenë e ftuar në dasmën e shoqes së saj të ngushtë ku ka shkëlqyer me dukjen e saj!.

Dafina nuk ka ngurruar që edhe kësaj here t’i kushtoj rëndësi look-ut të saj për të cilin edhe kësaj here u përkujdesën grimeri dhe parukieri personal.

dafina zeqiri

dafina zeqiri1

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme