Dafina Zeqiri bën dedikim romantik për Dj Geek

Prishtinë | 22 Shk 2020 | 10:39 | Nga Ekonomia Online

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë përmendur gjatë për një lidhje dashurie.

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek nuk po e mshefin më dashurinë, këngëtarja ka ia ka dedikuar një postim Geekut së fundmi, shrkuan lajmi.net.

Ajo ka publikuar një fotografi nga prapaskenat e këngës ‘Merri krejt’ ku shihet në një moment intim me Dj-in.

Pos kësaj ajo ia shpreh edhe publikisht dashurinë me mbishkrimin e bërë në foto ‘Tdu-du’ kishte shkrua Duffy në postimin e bërë. 

Të ngjashme