Dafina Zeqiri prezanton projektin e ri muzikor

Prishtinë | 02 Pri 2020 | 10:10 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Një herë në jetë” në bashkëpunim me producentin Cricket.

Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të grumbullojë mbi katër milionë klikime.

Përderisa jemi akoma në vetë-izolim, ajo ka bërë të ditur se ka realizuar edhe një projekt tjetër muzikor.

E njëjta ka publikuar një video në llogarinë e saj zyrtare, Instagram, përmes së cilës prezanton një pjesë të këtij projekti.

Kënga duket të jetë ritmike dhe pritet të publikohet së shpejti, ndonëse nuk ka zbuluar më shumë detaje rreth saj.

Të shumta kanë qenë edhe reagimet e fansave, të cilët duken se mezi po presin për hitin e radhës të 30-vjeçares.

“Sa dashni e madhe”, është përshkrimi krahas videos.

Dafina po ashtu është duke punuar në albumin e ri dhe mbase ky projekt është pjesë e tij. 

Të ngjashme