Dafina Zeqiri shfaqet me poza tërheqëse nga pushimet në jugun e Shqipërisë

Prishtinë | 04 Kor 2020 | 18:34 | Nga Ekonomia Online

Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret më të komentuara ndonjëherë në estradën shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë informata të ndryshme nga jeta e saj personale e profesionale me 1.5 milion ndjekësit e saj.

Në kohët e fundit ajo debutuar edhe me këngën “Aman”, që erdhi në bashkëpunim me Lumi B dhe Ledri Vula.

Sidoqoftë, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Dafina ka shpërndarë një fotografi tërheqëse, e cila është komentuar në masë të madhe.

E veshur me bikini në zeza, këngëtarja shqiptare ka marrë poza provokuese, që theksuan linjat e saj trupore

Por, përmes kësaj paraqitje, bukuroshes brune iu theksuan edhe tatuazhet e shumta, të cilat i ka në disa pjesë të trupit.

Të ngjashme