Dafina Zeqiri shtatëzënë?

Prishtinë | 14 Jan 2021 | 16:27 | Nga Ekonomia Online

Pak ditë më parë, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, vendosën që të tregonin se janë rikthyer së bashku. E që në momentin që e bënë sërish publike lidhjen e tyre, ata nuk i kursejnë fotot dhe videot ku shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Ata sot u shfaqën duke i dhuruar njëri-tjetrit puthje.

Dafina ka postuar edhe një video në TikTok ku ajo se çfarë na ra në sy ishte komenti i Dafina Zeqirit , ku shkruan Djgeek ( we are waiting a baby ) you know what i mean ( ne poo presim një fëmijë , ti e di se ku e kam fjalën).

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme