Dalin fotot nudo të ministres së Integrimit

Prishtinë | 14 Nën 2016 | 21:22 | Nga

Ajo është vetëm 24-vjeçe dhe mban detyrën e zv.ministres së punëve të brendshme që mbulon edhe çështjet e integrimit evropian të Ukrainës.

Kjo është Anastasia Deeva dhe emërimi i saj u kritikua ashpër në Kiev, pasi u tha se është shumë e re.

Por, ministri i Brendshëm, Arsen Avakov mbrojti ministren e Integrimit, duke thënë se kritikët e saj ose janë aseksualë, ose janë të fiksuar pas moralit.

Edhe pas publikimit të disa fotove të saj pikante ai tha se ato janë foto private dhe janë bërë gjatë kohës kur ajo ishte studente.

Ministria ka mohuar zërat se ajo është në lidhje me ministrin e Brendshëm. Deeva është e edukuar në Britani dhe thotë se fotot nuk janë porno, por artistike.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme