Dalin në shitje maicat e “Stupcave” me nënshkrimet e tyre

Prishtinë | 25 Sht 2017 | 09:08 | Nga

Grupi humoristik “Stupcat” kanë nxjerrë në shitje maicat e tyre. Maicat me tri personazhet e “Stupcave” do të vijnë me nënshkrimet e Vedatit, Osmanit e Mensurit dhe mund të porositen online në Gjirafa.com.

Është hera e parë që treshja vijnë me maica të brenduara nga vetë ata. Këtë e ka bërë të ditur Vedati nëpërmjet një postimi në Instagram ku ka treguar gjithashtu se maicat do të jenë dy ngjyrëshe, ka të bardha dhe të zeza.

‘’SURPRIZA eshte Maica me “Stupcat” – Limited Edition ? Per here te pare po vijme me maica te brenduara nga “Stupcat”.
 Maicat jane te nenshkruara nga Une, Mensuri dhe Osmani dhe kane etikete me brand.
 Maicat mund t’i porositni online ne Gjirafa50.com kerkoni ‘Stupcat’ dhe aty i keni dy lloje te maicave, te bardha dhe te zeza’’, ka shkruar Vedati përkrah postimit të tij”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme