Dani dhe Labi publikojnë duetin “Falem”

Prishtinë | 15 Sht 2018 | 19:06 | Nga

Këngëtarët Ramadan Krasniqi – Dani dhe Labinot Tahiri – Labi, kanë publikuar së fundmi duetin e tyre më të ri.

“Falem” mban titullin kjo këngë e sjellë nga dyshja, e cila është një këngë ritmike në sensin e baladës.

Muzika është realizuar nga Irkenc Hyka, ndërsa për vargjet e tekstit është kujdesur Petro Xhori.

Klipi i këngës është mjaft i veçantë, dhe për xhirimet e tij dyshja kanë udhëtuar për në Mal të Zi, për të sjell pamje mahnitëse nga bregdeti atje.

Ana vizuale e projektit i është besuar BUG Production në Gjilan.

Ka ditë që këngëtarët paralajmëronin këtë duet, i cili është pritur me entuziazëm nga fansat e të dy palëve.

Si Dani, ashtu edhe Labi janë dy emra shumë të pëlqyer nga shqiptarët për dasma e ahengje muzikore të ndryshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme