David Beckham ndërton “kështjellë” për vajzën e tij

Prishtinë | 16 Gus 2017 | 09:42 | Nga

David Beckham është një baba shumë i përkushtuar dhe model pasi kalon shumë kohë me fëmijët e tij.

Ish-futbollisti ka ndërtuar kështjellën e Disney në formatin 3D duke bashkuar 4080 copa për t`i bërë një surprizë vajzës së tij Harper.

Ai e ka ndarë lumturinë e tij me fansat 6 ditë pasi filloi ndërtimin e saj.

“Dikush do të marrë një surprizë të bukur në mëngjes”, potencoi Beckham.

 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme