David dhe Victoria të dashuruar sa më s’ka

Prishtinë | 05 Kor 2018 | 16:47 | Nga

Së fundmi nëpër mediat rozë qarkulloi lajmi për një ndarje të mundshme në mes të David Beckham dhe bashkëshortes së tij Victoria.

Megjithatë dyshja edhe njëherë kanë treguar se lidhja e tyre është mjaft e fortë.

Çifti së fundmi janë parë në një park në Londër, me ç’rast janë parë të përqafuar e tejet të afërt me njeri tjetrin. Dyshja ishin kombinuar të dy të veshur me bluza të bardha dhe pantallona.

Kjo dalje e tyre ishte në ditën e përvjetorit të martesës së tyre, të cilin më vonë e festuan me një darkë dhe shishe verë.

David dhe Victoria janë të martuar për 19 vjet dhe kanë katër fëmijë së bashku.

Stronger than ever: Victoria and David Beckham proved their love for one another is stronger than ever as they packed on the PDA during a romantic day out in London on Tuesday, on the eve of their 19th wedding anniversary 

Superstar couple: The Spice Girl-turned-fashion designer, 44, and her ex footballer husband, 43, looked closer than ever as they put on a rare display of public affection in the park

Blending in: The power couple looked content as they joined other sightseers in the sunshine 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme