Del imazhi i parë i shtëpisë së edicionit të nëntë të “Big Brother Albania” (Foto)

Prishtinë | 12 Jan 2017 | 09:05 | Nga

Edicioni i ri i “Big Brother Albania” pritet të fillojë së shpejti.

Deri tani është mësuar se prezantuese do të jetë sërish Arbana Osmani, ndryshe nga herët e fundit ku u prezantua nga Ledion Liço.

Ndërkohë, organizatorët kanë zbuluar dhe pak sa nga pamja e shtëpisë, ku do të jetojnë banorët për më shumë se tre muaj.

Pjesë e garës ka shprehur dëshirën të bëhet dhe një shtetas serb që ka ardhur prej pak ditësh të jetojë në Tiranë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme