Demi kërkon vëmendje

Prishtinë | 13 Tet 2017 | 18:50 | Nga

Gjatë muajve të nxehtë të verës ka qenë tepër e angazhuar jo vetëm në plazhet spanjolle, por edhe nëpër mbrëmjet gala të Londrës.

E duket se këto mbrëjme nuk kanë përfunduar ende për Demi Rose. 22-vjeçarja modele dhe e pasionuar pas profesionit të DJ, nuk mungoi në festën e fundit të organizuar nga revista Sixty6.

…dhe si gjithmonë ishte transparente dhe provokuese në daljen e saj, ku shoqërohej nga Bianca Gascoigne dhe Abi Clark.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme