Demi Lovato mbyll llogarinë në Twitter, ja pse

Prishtinë | 04 Shk 2019 | 09:09 | Nga Ekonomia Online

Demi Lovato me sa duket ka fshirë llogarinë e saj në Twitter pas komentit që bëri rreth 21 Savage i cili mori reagime të ashpra.

“Deri tani memet e 21 Savage kanë qenë pjesa e preferuar e imja në Super Bowl”, ka shkruar Demi.

Demi ishte në lidhje me reperin 26-vjeçar që u arrestua nga Imigracioni dhe Doganat për tejkalim të vizës së tij. Ai tani po përballet me mundësi të dëbimit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme