Demi Lovato në publik për herë të parë pas mbidozës

Prishtinë | 24 Sht 2018 | 09:41 | Nga

Demi Lovato është parë për herë të parë në publik pasi rrezikoi jetën nga mbidoza.

Këngëtarja u fotografua nën shoqërinë e një gruaj ndërsa po pinte kafe pranë qendrës së saj të rehabilitimit.

26-vjeçarja shihet e veshur shumë thjeshtë me pantallona të zeza e pallto jeshile dhe me një kapele në kokë.

Demi dukej e lumtur ndërsa po bisedonte me gruan.

Në fund të korrikut këngëtarja për pak humbi jetën nga mbidoza e drogës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme