Demi Lovato poston fotografi në bikini pa ndërhyrje

Prishtinë | 16 Sht 2019 | 15:22 | Nga Ekonomia Online

Demi Lovato e ka shfaqur trupin e saj në bikini.

Këngëtarja 27 vjeçare, postoi dy fotografi në llogarinë e saj në Instagram, pa asnjë ndërhyrje.

“Jo photoshop të lutem, faleminderit. Faleminderit gjithashtu @izabelag4 dhe @maremaresëimë për këto bikini”, shkroi ajo.

Nëse nuk ju ra në sy, kohëve të fundit, Demi ndryshoi edhe flokët duke i bërë majat të gjelbra.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme