Demi Rose “çmend” Ibizan

Prishtinë | 13 Qer 2017 | 15:13 | Nga Ekonomia Online

Demi Rose është në qendër të vëmendjes, që kur u përfol për një lidhje me ish të dashurin e Kylie Jenner – Tyga.

Dhe Rose nuk i ka rezistuar postimit të fotove të zhveshura, derisa po pushon në plazhet e Ibizës. Ajo po ashtu është fotografuar në Romë dhe i ka hedhur fotot në Instagramin e saj, ku e ndjekin 4,5 milionë veta.

Modelja britanike 22-vjeçare ka shfaqur trupin e saj joshës, e veshur me bikini ngjyrë krem. Ndërsa në një foto-sesion është shfaqur krejtësisht nudo, vetëm duke mbuluar gjoksin me duar.

For her fans: Quite the social media savvy star, Demi utilised her time on the beach to snap a number of selfies

Scene stealer: It wasn't difficult to see why Demi had caught the eye of rapper Tyga last summer as she sizzled in the barely-there two-piece

Raunchy: Demi sizzled in the tiny bikini bikini which just about managed to contain her ample assets

Bottoms up! The matching thong bottoms zeroed in on her curvy derriere 

Bronzed beauty: The minuscule two-piece perfectly complemented her golden glow

Rear sighting: Her peachy posterior was hard not to notice as she turned 

Snap happy: Demi's toned legs were on full display as she lined the shore while engrossed on her phone

View this post on Instagram

Wet Dreams by @ger.arte

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

Ibiza ??

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme