Demi Rose lë pak vend imagjinatë me këmishën e zbërthyer

Prishtinë | 25 Jan 2021 | 10:25 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të jetë ndër më të komentuarat në faqet rozë.

Një gjë e tillë vjen për shkak të informacioneve që ajo ndan me fansat, sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Ajo është e njohur në masë të madhe për pozat atraktive dhe provokuese, të cilat nuk i kursen asnjëherë.

Kështu në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka ngjallur reagime pozitive të ndjekësve me imazhet e shpërndara.

Demi u shfaq me një këmishë të zbërthyer, çka bëri që t’i theksohej gjoksi saj i formësuar.

Në këtë paraqitje ajo flokët i kishte gërsheta, ndërsa për makijazh shkoi me nuanca shumë të lehta.

Ndërkohë, një postim i tillë u komentua shumë nga fansat, të cilët përshkruanin se sa tërheqëse dukej.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme