Demi Rose “një vajzë e lumtur” dhe… e zhveshur

Prishtinë | 19 Sht 2019 | 19:28 | Nga Ekonomia Online

Demi Rose thotë se është më e lumtur së kurrë.

Pas postimeve të njëpasnjëshme në Instagram ku i shprehte mirënjohjen fansave, modelja 24-vjeçare duket se po përjeton me të vërtetë disa nga çastet më të bukura në jetë.

“Vajzë e lumtur,” shkruan britanikja në një foto të publikuar pak orë më parë, e shtrirë me bikini të kuqe në rërë.

Ndërkohë në një postim në “Instastory” me pamje nga plazhi shkruan “paqe”.

View this post on Instagram

Happy girl 🥰

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

Minding my own business

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Të ngjashme