Demi Rose shfaqet unike me imazhet ku thekson gjoksin e bujshëm

Prishtinë | 19 Qer 2021 | 15:32 | Nga Ekonomia Online

Ajo ka grumbulluar me miliona ndjekës në rrjete sociale për shkak të pozave të njëpasnjëshme.

Dhe Demi Rose nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi në postimet e fundit është parë me disa poza mjaft tërheqëse, shkruan Daily Mail.

Gjatë ditës së sotme (e premte) modelja zgjodhi që të publikojë një video, derisa mahniti të gjithë fansat e saj.

Derisa zgjodhi që të jetë e tëra e rregulluar, fustani i zi që mbante të veshur i ekspozonte gjoksin e formësuar.

Me një paraqitje të tillë, padyshim që Demi arriti të ngacmojë imagjinatën e të gjithë ndjekësve.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja brune e bënë një gjë të tillë, pasi në përgjithësi ajo njihet për fizikun e mrekullueshëm.

Ndërkohë theksojmë se ka një vit që Rose është duke shijuar qëndrimin e saj në Ibiza.

Të ngjashme