Demi Rose “tmerrohet”… nga një qen

Prishtinë | 14 Gus 2019 | 16:44 | Nga Ekonomia Online

Demi Rose e vërtetoi edhe njëherë se ajo ka kredencialet e një superstareje ndërsa shfaq fizikun e saj marramendës me roba banje të zeza elegante duke treguar të pasmet e saj gjatë një seti fotografish në Bali, Indonezi.

Bukuroshja zeshkane, tregoi trupin e saj mahnitës, ndërsa tërhoqi të gjitha pozat e saj më të mira për kamerat përpara se të hidhte në skenë duke shfaqur më së miri posterin e saj të mrekullueshëm. 

Por, një gjë e befasishme i ka ndodhur asaj gjatë setit. Ka qenë një qenush afër saj që e ia ka futur frikën në palcë asaj.

Gjërat e nxehta: Demi Rose vërtetoi se si ajo ka kredencialet superstar ndërsa shfaq fizikun e saj marramendës në një bikini elegante të zezë me një palë mbrapa, gjatë një fotoshopi në Bali, Indonezi
O moj! Posteri i saj bukuroshe ishte në ekran të plotë ndërsa ajo paraqiti një stuhi për kamerat në plazh në vendndodhjen idilike
Elegant: Bukuroshja zeshkane tregoi kornizën e saj mahnitëse, ndërsa tërhoqi të gjitha pozat e saj më të mira për kamerat përpara se të strutonte për të shfaqur më së miri posterin e saj të famshëm
Si e bën ajo? Në shtatorin e vitit të kaluar, Demi zbuloi: 'Mundohem të mbaj sa më shëndetshëm. Me udhëtimet, është e vështirë të punosh, unë udhëtoj nëpër botë, por përpiqem të mbaj rutinën time '
Gjërat e nxehta: Derrieri i saj bukuroshe ishte në ekran të plotë ndërsa ajo zhytej gjërat e saj
Snap i lumtur! Treshet e saj zeshkane u tërhoqën në njërën anë dhe u futën në kapelën e saj të gjerë, e cila i dha një ndjenjë pesëdhjetë në ansambël, ndërsa ajo gjithashtu mbante një rrip zinxhiri prej ari, i cili më tej ngriti glam
Fytyrat e shumta të Demi ... Demi u përplas mes një pozë të përsosur, duke u mbështjellur në një sarong dhe më pas duke u përkulur me qenin në brigjet
I mbuluar: Ajo e mbuloi derrieren e saj në një sarkon të pastër
Ruff, ruff! Ajo u ndoq nga brigjet nga një qenush që do të thoshte se duhej t'i ngjitej kapelës së saj
Agh! Ndërsa fillimisht ishte entuziazmuar nga prania e qenushit, Demi më vonë u shfaq e tmerruar ndërsa frenoi përparimet e tij
Kapni këndin tim më të mirë! Ajo ishte e sigurt për të kapur të gjitha këndet e saj më të mira, pasi ajo përdredhte në këtë mënyrë dhe atë për fotografin e saj të bukur
Të gjithë të bardhë? Fotografja e saj ishte po aq mahnitëse ndërsa tregoi figurën e saj në një copë të bardhë të thurur me dy copa
Jashtë dhe një përmbledhje: Megjithë orarin e saj mërzitës të udhëtimit, modelja këmbënguli në MailOnline ajo i përmbahet rutinës së saj healthy të shëndetshme ’dhe ajo pranoi arrat janë ushqimet më të lehta që ajo ha
Fotografia perfekte: Sfondi ishte perfekt për të kapur një pamje të përsosur të yllit seksi në gjithë lavdinë e saj
I papërmbajtshëm: Ajo po merrte më së shumti kthesat e saj në marrjen e përsosur
Vajza e artë: Ajo theksoi belin e saj edhe më shumë me një rrip zinxhiri ari
Image result for Demi Rose PICTURE EXCLUSIVE: Stunning model shows off her famous physique in racy one-shouldered swimsuit during Bali break

Të ngjashme