Demi Rose vazhdon të tërheq vëmendje me pozat provokuese

Prishtinë | 03 Kor 2020 | 17:45 | Nga Ekonomia Online

Ajo që gjithmonë merr vëmendje mediatike përmes bukurisë dhe linjave trupore është padyshim Demi Rose.

Modelja e njohur është tejet aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht fotosesione me dukje të veçanta.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Demi ka publikuar një fotografi në të cilën ka theksuar gjoksin.

E veshur me një fustan me ngjyra verore, ajo i ka shkuar paraqitjes edhe një makijazh shkëlqyes, ndërsa flokët i ka lënë të lira mbi supe.

“Jam e lumtur që do të shpërndaj fotosesionin e kësaj”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se bukuroshja brune është duke qëndruar në Londër, për shkak të kufizimit të lëvizjes nga pandemia coronavirus.

Të ngjashme