Dëshironte pushime luksoze në Maldive, Rezarta Shkurta bëhet për spital

Prishtinë | 13 Maj 2021 | 18:28 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta, mesa duket gjatë këtyre ditëve nuk është ndjerë mirë.

Kjo pasi ajo ka treguar përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, se është detyruar të marrë trajtim në spital.

Në imazhin e ndarë me fansat në InstaStory, Rezarta tregon veten e saj të shtrirë në krevatin e spitalit, dhe burrin e saj duke dalë jashtë dhomës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme