Dhuratat që pranoi Zëri për ditëlindjen e 2-të

Prishtinë | 21 Shk 2021 | 11:51 | Nga Ekonomia Online

Çifti i njohur i estradës, Gjiko dhe Elita, gjatë ditës së djeshme kanë fëstuar ditëlindjen e 2-të të djalit të tyre, Zërit.

Shkaku i situatës, për të nuk u organizua një festë e madhe siç edhe do bëhej në kohë normale por sërish, nuk mbeti pa një event në familje.

Në kushte shtëpie, Zëri duket të jetë lumturuar shumë me dhuratat.

Dhuratat të cilat i parnoi dje Zëri mund t’i shihni më poshtë.


Të ngjashme