DiCaprio dhe Agdal dalin hapur

Prishtinë | 16 Kor 2016 | 00:18 | Nga

Kishte thashetheme të shumta që Leonardo DiCaprio ka filluar një lidhje të re, dhe kjo tashmë u konfirmua pasi ai u pa së bashku me modelen e njohur, Nina Agdal.

Aktori hollywoodian nuk mundi t’i mbante duart larg modeles nga Danimarka deri sa bënë skena të nxehta në plazhin e Malibus.

Ata u dukën shumë të dashuruar deri sa rrinin gjatë gjithë kohës të përqafuar.

Lidhja, që u përfol prej shumë kohësh, tashmë duket se u konfirmua nga vetë ata.

It's official! Leonardo DiCaprio and Dutch model Nina Agdal finally put an end to speculation about their love lives by sharing a steamy PDA at the beach in Malibu on Thursday

Latching on: Nina put on a very amorous display with her man, lacing her arms around his neck while enjoying an afternoon dip

ff

Capturee

Capture

In her natural habitat: The swimwear model prides herself on staying in great shape - and it certainly shows 

Beach babe: Nina previously featured on the cover of the 2014 Sports Illustrated 50th Anniversary Swimsuit Issue

Former flame: Nina previously dated The Wanted singer Max George, enjoying a one-year, long-distance relationship 

Ahoy there! The stunning star flaunted her flat stomach and shapely posterior during her beach break 

Pictured: This marks the first time The Revenant actor Leonardo and the Sports Illustrated beauty have been seen in a romantic setting 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme