DiCaprio shoqërohet me Jennifer Meyer (Foto)

Prishtinë | 14 Qer 2017 | 09:35 | Nga

Leonardo DiCaprio është parë të martën në New York së bashku me miqtë e tij.

Aktori 42-vjeçar ëshrë parë duke u shëtitur rreth Big Apple me miken e tij Jennifer Meyer dhe vajzën e saj Ruby, së bashku me një tjetër mik i cili nuk është në fotografi, transmeton Klan Kosova.

Leo është mik i ngushtë me ish të dashurin e Jennifer-it, Tobey Maguire, dhe ai ka qenë i afërt me familjen e tyre për shumë vite. Vetëm pak javë më parë, ai u pa në shkollën e Ruby’t.

leonardo dicaprio hangs out with jennifer meyer 033914163

leonardo dicaprio hangs out with jennifer meyer 033914163

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme